O nas – Skawina

Niepubliczne przedszkole „Majowa łąka” rozpoczęło swoją pracę w maju 2021r. Miejsce jest kontynuacją działalności zapoczątkowanej w 2016 roku w Publicznym Przedszkolu “Majowa Łąka” w Krakowie przy ul. Komuny Paryskiej w Krakowie.

• Przedszkole otwarte jest od 7:00-17:00
  • Cały obiekt jest monitorowany
  • Obecnie w naszym przedszkolu funkcjonują trzy grupy przedszkolne dla dzieci 2,5 letnich, 3 letnich oraz 4-5 letnich.
  • Naszą kadrę stanowią nauczyciele posiadający kwalifikacje pedagogiczne.
  • Wszyscy pracownicy regularnie, co dwa lata odbywają kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
  • W przedszkolu organizowane sa zajęcia z języka angielskiego oraz zajęcia rozwijające takie jak: rytmika, logorytmika, taniec oraz zajęcia sportowe
  • W bezpośrednim sąsiedztwie budynku zlokalizowany jest plac zabaw dla dzieci, wyposażony w sprzęt do zabaw i rekreacji.